3 kwietnia 2013

Twórcze spotkania

Witajcie!

Zainspirowana licznymi scrapowymi spotkaniami blogerek pomyślałam, jak fantastycznie byłoby zorganizować coś takiego samodzielnie, pokazać innym coś nowego, zarazić twórczymi bakteriami, pobyć w tej niecodziennej atmosferze, bo to jednak inaczej, gdy tworzy się coś samemu, a inaczej razem! Co trzy głowy to nie jedna. I za drobną insynuacją Kasi tak też się stało! Najwyższy czas zdać relacje z naszego spotkania ;) Byłyśmy trzy, w końcu trzy głowy :D Loczkowa Kasia, ja w całej swej zieloności na zielonych włościach i przezabawna, wesoła Trufle z bloga Chaos twórczy!
Ja tym razem nie kleiłam, lecz kleić i działać pomagałam :) A przede wszystkim przekopywać się przez góry i doliny przydasi, próbując podsuwać ciekawe pomysły i rozwiązania. Uczyłam też, jak robić różyczki z papieru, którymi Trufelek była ogromnie zafascynowana! Każda z Dziewczyn przyniosła coś, co chciałaby ozdobić, upiększyć, zmienić. Nasze spotkanie nie miało konkretnego planu, szłyśmy na żywioł, a w tle żywo znikały słodkości i ubywało aromatycznej herbatki :) Trufle przyniosła ze sobą zwykłą, nie ozdobioną jeszcze, rzec można w stanie surowym szkatułkę z lusterkiem i ramką na drobiazgi, zaś Kasia drobny notesik, skrywający różne i różniaste z jej zapisków i skrytych myśli, któremu pragnęła nadać niecodzienny wygląd. Oto jak po przemianie wyglądała szkatułka:


Niestety nie mam jeszcze oddzielnych zdjątek Kasiowego notesu, lecz mam go razem z nią! I nami też! O spryciul wskoczył na zdjęcie ;D Zgadnijcie, kto jest kim na zdjęciu :D Mała podpowiedź... Te kropki były zielone ;P


Tak! 
STWORZYŁAM POTWORY!!!

Serdeczne uściski i buziaki dla Was Dziewczyny! Bawiłam się wspaniale!

5 komentarzy:

  1. Twoja biedronka mnie rozbraja na częsci.Dziękuję za wizytę i udział w Candy. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękiiii! :D Jakie słodkie fotki xD Iloraz inteligencji poziom maksymalny :D

    OdpowiedzUsuń
  3. ahahha zabawa chyba była przednia co? :) super zdjęcia

    OdpowiedzUsuń