24 kwietnia 2012

Wyzwania


     Tym razem postanowiłam wziąć udział w wyzwaniach i tak jakoś przypasowało, że karteczka nie tylko na jedno, ale na dwa się załapała.

     Pierwsze na Diabelskim Młynie
polega na stworzeniu pracy w dowolnej formie (kartka, layout, tag, lub coś zupełnie innego) w kształcie "nawiasowym", aby nie było zbyt łatwo musi się na niej znaleźć przynajmniej 5 warstw.

    Drugie zaś w BerisArt dotyczy wykonania pracy z białym kwiatem lub kwiatami, forma pracy dowolna - może być to kartka okolicznościowa, wianek, ozdoba na pudełko, album - jedynym wymogiem jest użycie w pracy minimum jednego białego kwiatka.

     Z założenia miała to być pocztówka, lecz w gruncie rzeczy gdzieś podczas tworzenia zdałam sobie sprawę, iż jest to raczej taki malutki tzw. "album chwili" i czym prędzej uzupełniłam go w kilka kart tylko czekających na zapełnienie zdjęciami :)


     Praca wykonana według tego projektu mojego autorstwa:     A oto i ona, z przepisowymi białymi kwiatuszkami i około 6 warstwami różności, a do tego jak najbardziej nawiasowa: 

     Nowe zdjęcia już dodane, ze starych tylko to jedno się zostało:
   

  
Edit:
     Po dotarciu do mnie paczuszki od kagibet znalazło się tam coś, co koniecznie chciało ozdobić ów albumik i teraz wygląda on następująco:    Tym wędrowcem, jak się domyślacie był motylek, a więcej o cudnościach od kigabet już w następnym poście :)

2 komentarze:

  1. Fantastyczna karteczka, zachwycił mnie również projekt karteczki :))) Dziękuję za udział w wyzwaniu :)

    OdpowiedzUsuń