11 kwietnia 2012

Uscrapowani

     U Uskrapowanych ruszyło Wiosenne Candy! Jeżeli jeszcze o nich nie słyszeliście koniecznie zajrzyjcie tutaj :  Uscrapowani. A teraz trochę o nich ładnie zacytuję:
    "USCRAPOWANI - to projekt, którego założycielką i pomysłodawczynią jest Ladybug. Głównym celem są twórcze spotkania craftujących osób i dobra zabawa.
     Polega on na odnajdywaniu scraperek z całej Polski (a także świata) i organizowaniu im spotkań.
Zgłoszone mailowo na uscrapowani@gmail.com (w temacie tylko nazwa miasta) scraperki,  łączone są w czteroosobowe grupy, które spotykają się u siebie naprzemiennie na wspólne scrapowanie.
Dzięki uprzejmości naszych sponsorów czekają nagrody dla osób, które w całej edycji zorganizują najlepsze spotkanie! Istnieje także możliwość pracowania na materiałach od Sponsorów podczas spotkań!
      Scrapowanie z kimś to nie tylko możliwość poznania nowych osób, ale także wymiany doświadczeń, pomysłów, tricków, umiejętności. Z resztą - chyba nikogo nie trzeba namawiać do scrapowego szaleństwa??? :) "

     Z tym ostatnim zgodzi się chyba każdy z nas!

3 komentarze:

 1. Witaj i dziękuję za odwiedziny :)
  Odpowiadając na Twoje pytanie, moja wędrująca książka ma około 450 stron, nie wiem czy to dużo czy mało ?? ale wciąga od pierwszej strony więc jak zaproponujesz ciekawą książkę nieważne czy ma 200 czy 500 stron, liczy się co jest w środku :) Będę pilnowała jak ogłosisz zapisy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, jak tu fajnie w tym grajdołku :) dziekuję za udział w candy :) żabkę inlinktz możesz utworzyc sama na stronie
  http://www.inlinkz.com/?refId=nr
  Trzeba najpierw się zarejestrowac a potem już można zrobic sobie swoje narzędzie inlinkz :)
  Pozdrawiam serdecznie i dołączam jako obserwator :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również chciałam odpisać na Twoje pytanie ;)
  te wzorki są robione dziurkaczem, na jeden bok wychodzi 3 wycięcia w tym przypadku, ten mój wygląda mniej więcej tak http://www.craftmarket.pl/Dziurkacz_brzegowy_Serce-1433.html ja kupiłam go chyba w tym sklepie ;) a w papierniczych czasem można sobie też zamówić jak maja możliwość sprowadzenia danego wzoru :) wykrojniki są na razie zbyt drogie dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń