WYMIANKI


Witam serdecznie!

Jak każdy uwielbiam dostawać prezenty, ale jeszcze bardziej dawać je innym, aby zobaczyć uśmiech na ich twarzach! Dlatego tak bardzo spodobał mi się pomysł wymianek!

Jeśli podoba Wam się coś co tworzę i chcielibyście się wymienić napiszcie do mnie koniecznie na email: erita1@op.pl

Poniżej znajdziecie zaś listę wspaniałych osób z którymi już takowej wymianki dokonałam i mam nadzieję jeszcze nie raz dokonać :) Koniecznie odwieźcie ich blogi! Może i Wam uda się wymienić?

 Karolcia - www.handmadebizutki-karolcia.blogspot.com (Tworzy wspaniałą biżuterie, którą możecie obejrzeć tutaj)

 

 
...

W Planach: wymianka grupowa


     Jak obiecałam oto i trochę inspiracji do wymianki! Wszystko zaczęło się od kolczyka zdobionego w stylu decoupage i szaliczka który pasuje do niego wprost idealnie. Niestety drugi od pary zaginął gdzieś w wielkim świecie stąd pomysł, aby na pocieszenie otoczyć się podobnymi mu barwami, które ostatnimi czasy wciąż mnie prześladują. Barwami przewodnimi jest jasna zieleń, róże, zarówno ten jasny, delikatny, jak i nieco ciemniejszy i bardziej intensywny, a także wszelkiego rodzaju jasne brązy, beże, aż po kolor ecru. Głównym motywem są zaś róże, wiosenne łąki usłane kwiatami, wiatr, wolność, radość, ulotność, tchnienie i kobiecość :) Na zapisy jednak przyjdzie jeszcze ciut trochę poczekać, choć mile widziane są komentarze apropo chęci udziału :)
1 komentarz: